Kreator celebrytów, promotor marek – poznaj osobę, która pomoże Ci zaistnieć w sieci

Łukasz Majewski zna social media od podszewki. Sprawnie posługuje się narzędziami służącymi do budowania popularności, a jego strategie przynoszą spektakularne efekty.

Zadbaj o widoczność w sieci!

Dzisiejsza rzeczywistość coraz mocniej przenika do wirtualnego świata. Niektórym młodym ludziom wręcz zacierają się między nimi granice. To dlatego niemal każdemu przedsiębiorcy, celebrycie zależy teraz na tym, by zaistnieć w sieci. Mówi się nawet, że nie istnieje ten, kogo w niej nie ma.

Warto pamiętać, że konkurencja w mediach społecznościowych jest bardzo duża. Aby zostać zauważonym, trzeba się liczyć z koniecznością poświęcenia znacznej ilości czasu i uwagi. Jeżeli jesteś osobą początkującą w tej dziedzinie, zanim zaczniesz skutecznie działać, musisz zwiększyć zasób swojej wiedzy z zakresu funkcjonowania social media. Obowiązujące tam reguły są bardzo dynamiczne i warto być na bieżąco. To dlatego przedsiębiorcy wolą zatrudniać specjalistów, a swój czas poświęcać temu, co potrafią i co wychodzi im najlepiej. Osobą, która najlepiej zna się na promowaniu osób prywatnych i marek w sieci, jest Łukasz Majewski. Dzięki niemu zaistniało w niej już mnóstwo firm, gwiazd oraz celebrytów.

Dlaczego warto wesprzeć promocję swojej marki?

Potencjalni klienci często wymagają od firmy, z którą chcą współpracować konkretnej liczby followersów, polubień strony, członków grupy. Ludziom zależy na tym, by mieć to, czego chcą inni. Prawda stara jak człowieczeństwo. Dodatkowo Twoje statystyki obrazują zasięg oraz czynnych obserwatorów, a to o nich zabiegają reklamodawcy. Pamiętaj też, że stawki przez nich oferowane, uzależnione są często od liczby followersów, których posiadasz. Jeśli będziesz miał więcej odbiorców niż Twoja konkurencja, przyciągniesz większych klientów i więcej zarobisz. Kalkulacja jest prosta. Zatrudniając promotora, dokonasz inwestycji w rozwój swojej marki, a to przełoży się na wzrost przyszłych zysków.

Specjalista od social mediów

Łukasz Majewski od 12 lat działa w branży marketingowej. Zaczęło się zwyczajnie od założenia fanpage’a na Facebooku. Z czasem okazało się, że to hobby, na którym można zarobić i to całkiem nieźle.

Praca połączona z ogromną pasją daje najlepsze efekty. Te z kolei stają się motorem napędowym do dalszych postępów. W ten oto sposób, krok po kroku, Łukasz Majewski zaczął z sukcesami promować celebrytów, wschodzące gwiazdy oraz rozwijające się marki. W ciągu 6 lat tego rodzaju działalności wyrobił sobie własną strategię i wie, co działa najlepiej.

Ze względu na działania white i black marketingowe Łukasz Majewski nie zdradza, z kim dokładnie współpracuje, lecz dobrze wiadomo, że są to czołowe gwiazdy polskiego showbiznesu oraz firmy, które są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce.

Łukasz Majewski – Majewskipromuje jest obecnie najpopularniejszym polskim promotorem na Instagramie. Wiele znanych gwiazd, celebrytów oraz właścicieli firm zawdzięcza mu rozgłos oraz sukces. Zajmuje się kompleksowo tworzeniem wizerunku w sieci oraz generowaniem sprzedaży w kanałach social media. Wykorzystując image artystów, promuje nowe trendy oraz marki.

Prywatnie Łukasz Majewski jak każdy superbohater prowadzi zupełnie normalne życie. Jego światem jest ukochana kobieta i ich pierworodny synek Olivier, oczko w głowie taty.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, skorzystać ze szkoleń, rad lub powierzyć budowanie zasięgów specjaliście, sprawdź ofertę na stronie www.majewskipromuje.pl i zadzwoń lub wyślij zapytanie. Możesz również czekać, aż Twoja sytuacja sama się zmieni, ale uprzedzamy, że ta strategia nie działa.