Hiszpańska ceramika Vives to wyjątkowy styl w naszej łazience

Wielu klientów poszukujących płytek zwraca uwagę na modele pochodzące z Hiszpanii, charakteryzują się one wyjątkową kolorystyką, interesującymi wzorami.

Jednym z wiodących producentów płytek hiszpańskich jest Vives, oferuje bardzo szeroką gamę płytek łazienkowych oraz kuchennych. Będą to płytki w różnych wymiarach, przykładowo 20 x 20 cm, jest to płytka gresowa, która doskonale sprawdza się na każdej powierzchni.

Hiszpańska ceramika Vives to wyjątkowy styl w naszej łazience

Szeroki wybór płytek Vives

W ofercie firmy Vives znajdziemy model Calvet Gris, jest to płytka gatunek pierwszy, w kolorach białym szarym oraz czarnym, charakteryzuje się ciekawym wzorem, który tworzy bardzo interesującą aranżacje. Płytki Vives Calvet Gris są mrozoodporne, posiadają powierzchnię matową, charakteryzuje je klasa ścieralności PEI III. Płytki pakowane są w opakowania po 25 sztuk. Innym ciekawym modelem jest płytka Alaska o wymiarach 20 x 20 cm, jest to jednolita biała płytka, która jest rozwiązaniem bardzo uniwersalnym, będzie pasowała do wszystkich pomieszczeń. Dodatkowo możemy wybrać płytki oktagonalne w kolorze białym o rozmiarach 31,6 x 31,6 cm.

Vives oferuje bardzo ciekawe kafelki ścienne w formacie 10 x 20 cm. Jest to model Etnia Blanco, model charakteryzujący się powierzchnią błyszczącą o kolorze białym, posiada niejednolitą fakturę. Innym pomysłem może być wybranie płytki Mugat Blanco w tych samych wymiarach, która jest płytką posiadającą prostokątną wypukłość, jest to płytka błyszcząca, która świetnie sprawdzi się w naszej kuchni. Są to płytki gatunek pierwszy, rektyfikowane, które można także łączyć z płytkami w innych kolorach oraz o innych rozmiarach, tworząc bardzo ciekawe zestawienia. Kolejna płytka w ofercie firmy Vives to model Negro w kolorze czarnym o rozmiarach 20 x 20 cm, jest to płytka mrozoodporna, o powierzchni matowej. Kolor czarny może być bardzo ciekawym dodatkiem do naszej łazienki, możemy zastosować pasek pionowy lub poziomy z czarnych płytek, dopasowując je do innych kolorów.

Płytki Vives dostępne są w sklepie internetowym pod adresem https://e-plytki.eu/pl/c/Vives/7736, warto zapoznać się z ofertą, wybrać płytki w takim stylu, który będzie najlepiej pasował do naszej kuchni czy łazienki. Są to płytki, które posiadają bardzo ciekawe wzory, kolorystykę, która często różni się od płytek polskich producentów, dzięki temu możemy wybrać płytki tworzące bardzo interesujące aranżacje.