Przeczytaj ten artykuł przed następną wycieczką na kemping

Kiedy wybierasz się na kemping z rodziną, prawdopodobnie stworzysz wspomnienia, które wszyscy pamiętają na całe życie.

Ale czy wspomnienia są dobre, pełne uśmiechów i śmiechu? A może to tylko podróż, o której nikt nigdy nie chce rozmawiać? Różnica polega w dużej mierze na Twojej wiedzy i przygotowaniu do wyjazdu. Czytaj dalej, aby uzyskać wskazówki, których możesz użyć, aby odnieść sukces na kempingu.Jeśli wybierasz się na kemping backcountry, prawdopodobnie powinieneś nosić zestaw do gryzienia węża w swoim ekwipunku. Najlepsze zestawy do ugryzienia węża to te, które wykorzystują ssanie. W niektórych zestawach znajdują się skalpele i zwężki przepływu krwi. Skalpele mogą w rzeczywistości szybciej przeciąć truciznę do krwiobiegu, a dusiciele mogą być śmiertelne, jeśli nie zostaną odpowiednio użyte.Pakując się na wyprawę na kemping, pamiętaj o zabraniu pary klapek lub butów do wody. Przydadzą się one na kempingu i wokół niego. Na przykład, jeśli przebywasz na kempingu z łazienką i planujesz wziąć prysznic, musisz nosić buty pod prysznicem, aby chronić stopy przed grzybicą stóp.Zawsze weź więcej wody, niż myślisz, że zużyjesz, gdy wybierasz się na wycieczkę na kemping. Wiele razy ludzie zapominają, ile potrzeba wody. Służy do picia, mycia naczyń i rąk, gotowania, a nawet mycia zębów. Woda nie jest czymś, bez czego chcesz się obyć.Jeśli podróżujesz z dziećmi, rozważ pobyt na kempingu przeznaczonym specjalnie dla rodzin. Przeczytaj ten artykuł przed następną wycieczką na kemping

Obozowicze w tych obszarach wiedzą, czego się spodziewać i nie będą mieli problemu, jeśli masz zepsutego malucha lub twoje dzieci chcą biegać, krzyczeć i bawić się.

W rezultacie prawdopodobnie będziesz bardziej zrelaksowany i będziesz się lepiej bawić.Kiedy wybierasz się na kemping, noś buty z zakrytymi palcami. Chodząc po zalesionych terenach, można natknąć się na prawie wszystko; nie wspominając o tym, że rzeczy mogą spaść na nogi. Możesz także wybrać się na wędrówkę. Więc następnym razem, gdy wybierasz się na kemping, upewnij się, że założysz buty, które będą pasować wszędzie, gdzie chcesz.Aby uniknąć pęcherzy i spierzchniętych stóp podczas wyprawy na kemping, weź ze sobą kostkę mydła! Przed każdym dłuższym spacerem wetrzyj mydło w skórę skarpetek, a to zminimalizuje tarcie, a tym samym zmniejszy bolesność. Trzymaj mydło w kieszeni, aby otrzymać szybką dawkę, gdy twoje stopy zaczną odczuwać bicie lub pęcherze.Upewnij się, że masz odpowiednie źródło wody. Nawet jeśli przyniesiesz ze sobą wodę, zaplanuj jej więcej i dowiedz się, gdzie będziesz mógł ją zdobyć. Dobrym pomysłem jest wiedzieć, gdzie będzie twoje źródło wody przed wyjazdem na kemping, ale na pewno zaraz po przyjeździe.Zaoszczędź miejsce w torbie, zostawiając za sobą łyżki do mieszania i pojemniki, a zamiast tego przynieś plastikowe torebki z zamkiem błyskawicznym. Umieść żywność lub płyny, które chcesz wymieszać w torebce i upewnij się, że zamek błyskawiczny jest dobrze zamknięty przed miksowaniem. Torby nie tylko zajmują znacznie mniej miejsca niż miski i łyżki, ale są też znacznie lżejsze!Podczas pierwszej wyprawy na kemping unikaj oddalania się zbyt daleko od domu. Możesz mieć problemy ze swoim sprzętem lub zdecydować się na skrócenie podróży. Początkujący obozowicze czasami nie pakują wystarczającej ilości jedzenia lub odzieży, co jest problemem, jeśli są daleko. Jeśli nie wiesz, czego się spodziewać, może pojawić się wiele problemów, więc przebywanie blisko domu może sprawić, że nie poczujesz się osamotniony i utknął.Wyjazdy na kemping z rodziną stają się wspomnieniami legend. Czasami te wspomnienia są dobre, czasami złe. Aby Twoja następna wyprawa na kemping miała największe szanse powodzenia, zastosuj wszystkie pomysły, które przeczytałeś w tym artykule. Mogą służyć jako namiot wiedzy, który cię chroni.