Popularny środek na myjniach

Jeśli chociaż raz w życiu byliśmy na myjni lub przynajmniej widzieliśmy ją z daleka to zapewne wiemy o tym, że jednym z głównych środków, który jest tam stosowany to aktywna piana.

W przypadku, gdy sami chcemy umyć nasz samochód, np. przy pomocy myjki ciśnieniowej to taką pianę aktywną możemy zakupić sami. Jej użycie zazwyczaj jest niezwykle proste, a co za tym idzie każdy powinien sobie z tym bez problemu poradzić.
Łatwe użycie piany aktywnej
Najczęściej wystarczy tylko odpowiednią ilość takiej piany rozcieńczyć z wodą, a następnie zastosować w myjce ciśnieniowej. Spory wybór pian aktywnych najwyższej jakości znajdziemy w tym sklepie: https://detailingstore.pl/14-piany-aktywne. Zapewne nie wszyscy do końca wiedzą czym w zasadzie jest piana aktywna i co sprawia, że jest tak skuteczna w swoim działaniu. W rzeczywistości jest to środek o bardzo silnym działaniu, który w swoim składzie zawiera wiele substancji aktywnych potrafiących poradzić sobie nawet z najsilniejszymi zabrudzeniami. Warto wiedzieć, że pianą aktywną można myć nie tylko samą karoserię pojazdu, ale także elementy plastikowe czy chromowane.
Popularny środek na myjniach

Użycie z myjką ciśnieniową

Pamiętajmy, że zastosowanie piany aktywnej przy pomocy myjki ciśnieniowej tylko zwiększa jej skuteczność, a taki właśnie jest cel tego zabiegu. Piany aktywne dostępne do kupienia we wspomnianym sklepie w większości przypadków doskonale łączą się właśnie z myjkami ciśnieniowymi. Wszystkie zawarte składniki w tych preparatach działają praktycznie od razu, a co za tym idzie cały brud usuwany jest natychmiastowo. Warto wiedzieć, że jeśli zdecydujemy się na zastosowanie piany aktywnej to po takim zabiegu nasza karoseria będzie chroniona przed promieniowaniem UV czy różnymi zanieczyszczeniami. Pamiętajmy, że aktywna piana w żadnym stopniu nie uszkadza karoserii pojazdu co bez wątpienia jest ogromną zaletą w przeciwieństwie do wszelkich myjni automatycznych dla samochodów.