Popularne gadżety reklamowe

Okulary przeciwsłoneczne mogą stać się bardzo skutecznym gadżetem promocyjnym.

Obecnie metoda sitodruku czy też grawer laserowy to rozwiązania, które pozwalają nanieść dowolne grafiki na różne przedmioty wykonane z różnych metali. W ten sposób możemy przygotować profesjonalne gadżety promocyjne z wielu przedmiotów codziennego użytku. Warto stawiać na rozwiązania praktyczne, przedmioty, które będą często wykorzystywane, będą widoczne. Dlatego jako gadżety promocyjne wykorzystuje się okulary przeciwsłoneczne.

Popularne gadżety reklamowe

Okulary reklamowe jako nośnik promocyjny

Agencje reklamowe oferują różne okulary, kolory szkieł, możemy wybrać materiał PVC, materiały ekologiczne. Dostępne są szkła, które chronią przed promieniowaniem UV, może być to standard UV 400. Dostępnych jest wiele modeli w stylu retro, w stylu nowoczesnym. Możemy wybrać okulary z materiału bambusowego, różnych materiałów wykorzystujących PVC. Okulary promocyjne możemy zakupić także z ozdobnymi pudełkami, mogą być to etui drewniane czy też tekturowe. Dzięki temu będzie to doskonały pomysł na prezent, okulary promocyjne możemy zakupić także na wieczór panieński, kawalerski czy też inną imprezę.

Okulary jako gadżet reklamowy bardzo dobrze sprawdzają się przy okazji różnego rodzaju festiwali, koncertów, imprez masowych w plenerze. Dużą zaletą jest ich niska cena, możliwość naniesienia wysokiej jakości, wytrzymałych nadruków. Okulary przeciwsłoneczne mogą sprawdzić się nie tylko w lecie, ale także w zimie, dlatego jest to bardzo dobry nośnik reklamy. Warto zwrócić uwagę na okulary, które odpowiednio chronią przed promieniowaniem UV w lecie, warto wybrać modele, które posiadają certyfikat świadczący o właściwej ochronie przed słońcem. Nadruki, jakie znajdą się na okularach, można dowolnie zaprojektować, dodatkowo umieścić na okularach dane kontaktowe, będzie to przykładowo adres e-mail czy też numer telefonu.

Stylowe okulary reklamowe to świetny gadżet promocyjny, cieszą się dużo większym zainteresowaniem niż kubki czy też długopisy. Okulary przeciwsłoneczne można cały czas mieć przy sobie, dzięki temu nasza reklama będzie często widoczna. Jeżeli wybierzemy okulary trwałe, wykonane z odpowiednich materiałów, z pewnością będzie to świetna inwestycja reklamowa, która szybko się zwróci.