Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki tym najlepszym wskazówkom na temat zakupów samochodów

Czy zdecydowałeś, że nadszedł czas na nowy lub używany samochód? Nie wiesz, co możesz zrobić, aby zakupy dla jednej osoby były mniej stresujące? Jesteś we właściwym miejscu, jeśli tak.

Tutaj omówisz kilka rzeczy, o których musisz pamiętać, gdy idziesz na zakupy samochodowe, więc czytaj dalej.Nie pozwól sobie na zakup pierwszego samochodu, który zobaczysz, nawet jeśli wydaje Ci się, że będzie dla Ciebie idealny. Jest tak wiele pojazdów na sprzedaż, że kupno pierwszego może spowodować, że stracisz na zawarciu znacznie lepszej oferty na samochód, który może ci się spodobać nieco bardziej.Zamiast kupować nowy samochód, kup lekko używany, który ma zaledwie kilka lat. Wiele samochodów posiada zbywalne gwarancje, które trwają trzy lata lub 36 000 mil. Zaoszczędzisz znaczną kwotę na zakupie nowego, a gwarancja zapewni Ci spokój ducha przez pierwszy rok.Poproś mechanika o obejrzenie każdego używanego samochodu, który rozważasz. Jeśli krupier nie pozwoli ci tego zrobić, poszukaj gdzie indziej. Chcesz kogoś, kto ma bezstronną opinię i robi rzeczy w twoim najlepszym interesie.Nigdy nie płać pełnej ceny za swój samochód. Cena naklejki nie jest ustalona w kamieniu. Jeśli nie wiesz, jak negocjować, weź ze sobą dobrego negocjatora. Poznaj kwotę, którą możesz rozsądnie wydać, a także uczciwą wartość rynkową, zanim udasz się do dealera.Ustawienie budżetu należy wykonać przed przybyciem na parking. Nie pozwól, aby dealer namówił Cię na zakup samochodu, na który Cię nie stać. To ty będziesz płacił płatności, a nie oni.Kiedy apodyktyczny sprzedawca jest dla ciebie trudny w obsłudze, zabierz kogoś ze sobą podczas zakupów. Może to być przyjaciel lub członek rodziny, o ile ktoś, kogo weźmiesz, ma pewną wiedzę na temat tego procesu i nie jest „przepychaczem”. Strefa Biznesu - Prowadź biznes razem z nami!

Poinformuj swojego towarzysza o potrzebach swojego pojazdu i o tym, ile możesz wydać.Przed wizytą sprawdź ocenę BBB swoich lokalnych dealerów samochodowych.

Jak zapewne już wiesz, dealerzy samochodowi mogą być mniej niż uczciwi. Oszczędź sobie stresu i wydatków, badając, jak inni myślą o dilerach samochodowych. Czas, jaki to zajmuje, to nic w porównaniu z czasem, który możesz zmarnować u nieuczciwego sprzedawcy.Jeśli cena samochodu nie podlega negocjacji, sprawdź, czy możesz negocjować na innych warunkach. Niektórzy dealerzy zgodzą się na przykład na zapewnienie kilkumiesięcznej bezpłatnej benzyny lub rocznej bezpłatnej wymiany oleju. Nigdy nie zaszkodzi zapytać, czy sprzedawca może osłodzić umowę.Bez względu na to, jak daleko zaszedłeś do zakupu, pamiętaj, że nie jesteś przywiązany do jednego dealera samochodowego, dopóki nie podpiszesz dokumentów. Nawet jeśli sprzedawca jest bardzo przyjazny, to tylko biznes. Jeśli znajdziesz lepszą ofertę gdzie indziej, nie masz obowiązku kupowania od pierwszego dealera.Jeśli martwisz się o swoją zdolność kredytową, możesz sprawdzić swój raport kredytowy przed udaniem się do dealera. Raz w roku możesz sprawdzić swój raport kredytowy, więc skorzystaj z tego. Znając swój kredyt przed udaniem się do dealera, będziesz w stanie określić, czy będziesz w stanie kwalifikować się do jakichkolwiek ofert finansowania o niskim oprocentowaniu.Ten przewodnik powinien pomóc Ci dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o kupowaniu samochodów. Nie musi to być takie trudne zadanie, jeśli dokładnie wiesz, co robisz. Skorzystaj z porady, a będziesz w stanie wyeliminować większość stresu związanego z zakupem samochodu.