Optymalne warunki do uprawy marihuany wewnątrz

Stworzenie optymalnych warunków do uprawy marihuany będzie wymagało od nas zastosowania specjalistycznego sprzętu, w tym przypadku kiedy chcemy uprawiać marihuanę w domu powinniśmy wybrać odpowiednie namioty które pozwolą nam na niewielkiej przestrzeni uzyskać odpowiednią temperaturę i wilgotność.

Oczywiście potrzebne jest także odpowiednie oświetlenie, dzięki temu rośliny będą wzrastały szybko, możemy zatem uzyskać plon dużo szybciej niż w przypadku upraw na zewnątrz.

Optymalne warunki do uprawy marihuany wewnątrz

Oświetlenie do uprawy marihuany

Hodowla w namiotach czy też specjalnie do tego przystosowanych pojemnikach z pewnością posiada wiele zalet, z pewnością jest to możliwość kontroli odpowiedniego naświetlenia czy też temperatury w określonych fazach wzrostu. Warto zwrócić uwagę iż w przypadku niektórych odmian hodowcy wybierają optymalną długość oświetlenia roślin, w ciągu doby może być to przykładowo 12 czy też 18 godzin. Oczywiście w niektórych fazach warto zastosować oświetlenie przez całą dobę, dlatego też powinniśmy zwrócić uwagę na koszty, obecnie możemy wykorzystać oszczędne oświetlenie typu LED.

Naturalnie możemy stosować różnego rodzaju żarówki, dodatkowo dobrym pomysłem będzie odbłyśnik, czyli element który będzie rzucał światło w kierunku roślin. Dzięki temu optymalnie wykorzystamy moc naszego oświetlenia. Oczywiście warto zwrócić uwagę iż obecnie mamy do dyspozycji różnego rodzaju sterowniki automatyczne, które pozwalają na dostosowanie pory świecenia, może być to przykładowo urządzenie podłączone do gniazdka elektrycznego które będzie automatycznie załączało cały system oświetleniowy.

Z pewnością w sklepach ze sprzętem do hodowli marihuany znajdziemy także odpowiednie oświetlenie, wszystkie niezbędne akcesoria które pomogą stworzyć właściwy warunki. Możemy wybrać różne lampy do uprawy marihuany sklep zaoferuje nam lampy LED ale także lampy tradycyjne, lampy żarnikowe które również mogą być wykorzystane w przypadku tego rodzaju hodowli. Warto zwrócić uwagę iż niektóre rodzaje żarówek mogą emitować ciepło co nie zawsze jest korzystne w przypadku upraw.