Jak przyciągać klientów gadżetami reklamowymi?

Firmy oferujące gadżety reklamowe coraz częściej dostarczają swoim klientom słodycze reklamowe, firmy widzą w tego rodzaju promocji dużą szansę.

Jak wiadomo zwykłe gadżety reklamowe nie cieszą się powodzeniem wśród klientów, często posiadamy w naszej szufladzie długopisy czy też smycze reklamowe które nie są zbyt atrakcyjne. Dlatego też słodycze z pewnością będą przedmiotami które chętnie przyjmą nasi potencjalni klienci, mogą być to różnego rodzaju cukierki, krówki czy też czekoladki.

Jak przyciągać klientów gadżetami reklamowymi?

Słodycze reklamowe z indywidualnym nadrukiem

Zaletą tego rodzaju rozwiązania będzie możliwość wykonania indywidualnych nadruków na opakowaniach. Oczywiście mamy tutaj dużą dowolność, możemy przykładowo wykorzystać kolory charakterystyczne dla logo naszej firmy, umieścić tam dowolne elementy graficzne kojarzące się z naszym przedsiębiorstwem. Oczywiście dodatkowo możemy zamieścić tam nasz numer telefonu czy adres strony internetowej, tego rodzaju nośnik reklamy zdobywa obecnie coraz większą popularność coraz więcej firm decyduje się na zakup słodyczy reklamowych.

Z pewnością zaletą cukierków reklamowych jest ich duża ilość, w stosunku do niskiego kosztu zakupu. Będziemy mogli rozdawać na różnego rodzaju targach, spotkaniach biznesowych, mogą także znaleźć się w naszej firmie w poczekalni, czy też w sali konferencyjnej. Oczywiście mamy do wyboru wiele różnych cukierków, firmy obecnie prześcigają się w dostarczaniu różnego rodzaju słodyczy reklamowych, możemy zakupić także napoje reklamowe, gazowane jak również izotoniczne. Z pewnością w lecie nie w czasie upału butelkę z napojem reklamowym będzie chętnie przyjmowana przez naszych potencjalnych klientów.

Oczywiście słodycze reklamowe to także różnego rodzaju ciastka w kartonikach, pierniki, mini szarlotki czy też małe jagodzianki. Możemy także zakupić większe opakowania różnego rodzaju tuby w pudełkach, gdzie zmieści się większa ilość słodyczy reklamowych. Oczywiście możemy je wykorzystać także przy okazji różnego rodzaju imprez prywatnych, takich jak urodziny, czy też bardzo popularne są słodycze z indywidualnymi nadrukami na ślubie czy też komunii.