Jak wybrać odpowiednie nasiona konopi?

Wybór odpowiednich nasion do hodowli roślin marihuany może być nieco przytłaczający, zwłaszcza że oferowany jest obecnie całkiem pokaźny wybór różnych ziaren i odmian konopi.

Bez względu na to, na jakie nasiona się zdecydujesz, jeśli sprzedawca nie jest na najwyższym poziomie, możesz napotkać problemy. To sprawia, że trudniej jest wyśledzić nasiona, które dają takie rezultaty, jakie są w opisie.

Jak wybrać odpowiednie nasiona konopi?

Kup ziarna marihuany u renomowanego sprzedawcy

Przede wszystkim warto kupić ziarna marihuany od znanej, renomowanej firmy lub hodowcy domowego. Produkcja nasion marihuany zajmuje trochę czasu, jeśli cała praca jest wykonana prawidłowo, więc firma czy sklep musi istnieć od co najmniej 5 lat, aby udowodnić, że są godni zaufania. Niewątpliwie istnieją odmiany nasion, których użycie przy pierwszej uprawie jest bardziej sensowne, po prostu dlatego, że są bardziej przewidywalne i łatwiejsze w hodowli. Są to trzy rodzaje nasion, które poleca się również dla początkujących hodowców, a mianowicie hybrydy feminizowane, odmiany indica i odmiany automatycznie kwitnące.

Udowodniono, że te rodzaje nasion są łatwiejsze do uprawy dla hodowców domowych z różnych powodów i cech, ale wszystkie zapewniają obfite i łatwe zbiory, co jest idealne w uprawie domowej. Nawet jeśli już zajmowałeś się uprawą marihuany w domu, możesz wypróbować różne nasiona, wypróbuj nowe szczepy i przekonaj się, które ziarna konopi sprawdzają się najlepiej w twojej sytuacji i jakie dają plony. Pamiętaj, aby starannie wybrać sprzedawcę, musi on mieć udokumentowane osiągnięcia w Internecie i recenzje użytkowników.

Obecnie możemy znaleźć odpowiednie marihuana ziarna w specjalistycznych sklepach online, które oferują różnorodne odmiany nasion feminizowanych oraz automatycznie kwitnących zarówno dla hodowców początkujących, jak i doświadczonych. Obecnie coraz więcej państw zezwala na hodowlę kilku roślin konopi indyjskich na własny użytek lub do celów medycznych, mamy zatem możliwość samodzielnego wyhodowania swojej własnej marihuany w warunkach domowych.