Elegancka marynarka podkreśli styl modnego mężczyzny

Każdy mężczyzna posiada w swoim garderobie garnitur, z pewnością może być to jaśniejszy letni garnitur oraz garnitur czarny czy też w ciemniejszym odcieniu.

Warto zwrócić uwagę iż w lecie będziemy wybierali stylizacji jaśniejszą, natomiast w zimie garnitur ciemniejszy podobnie na bardziej oficjalne spotkanie założymy raczej ciemny garnitur, do niego dobierzemy odpowiednią koszulę oraz krawat. Naturalnie możemy kupić także wiele interesujących marynarek, które dobrze sprawdzą się na co dzień, posłużą nam do najbardziej luźnej stylistyki którą będziemy chcieli osiągnąć w niektórych sytuacjach.

Jak wybrać odpowiednią marynarkę>

Z pewnością pierwszą rzeczą na którą zwrócimy uwagę będzie kolorystyka marynarki, Oczywiście mogą być te kolory bardziej uniwersalnym takie jak czarne, szary ale także marynarka ciemnoniebieska lub brązowa. Naturalnie musimy zwracać uwagę także na materiał, najwyższej jakości marynarki będą zawierały dużą domieszkę wełny czy też wysokiej jakości materiałów, które sprawią że marynarka będzie się dobrze układała, będzie dobrze zachowywała się na naszym ciele. Warto zwrócić przede wszystkim uwagę na rozmiar, dobieramy ją często do obwodu naszej klatki piersiowej, oraz musimy zwrócić szczególną uwagę w tym przypadku na długość.
Marynarki męskie  repablo.com
Długość rękawów będzie bardzo ważna ponieważ źle dobrana marynarka będzie od razu rzucała się w oczy, za krótka lub też zbyt długa będzie psuła wizualnie masz styl. Podobnie z długością marynarki, musimy wybrać optymalną długość tak aby zakrywała pośladki. W przypadku kiedy nie wiemy jaki sposób ocenić odpowiednio długość rękawów możemy po prostu wyciągnąć ręce, wówczas koniec rękawa powinien sięgać do nadgarstka. Oczywiście warto zwrócić uwagę że jeżeli będziemy zakładali do marynarki oficjalną koszulę powinno na wystawać nieco poza marynarkę.

Co założyć do marynarki?

Oczywiście w klasycznym zestawieniu marynarkę będziemy nosili z koszulą, jednak w okresie letnim, dobrym pomysłem może być także marynarka pod którą nałożymy koszulkę, może być to także koszulka polo. Z pewnością obecnie wielu mężczyzn wybierze kolory intensywniejsze, zielone, niebieskie czy też nawet żółte i czerwone, które będą bardzo dobrze kontrastowały z marynarką czarną czy też ciemno niebieską. Na co dzień marynarki możemy nosić także do jeansów, może być to także dobry pomysł jeżeli chcemy uzyskać styl mniej formalny.

Warto zwrócić uwagę iż dopełnieniem naszego stroju z marynarką będzie oczywiście pasek, możemy wybrać go w kolorze butów, dodatkowo będziemy mogli także dobrać pasek do zegarka w tym samym kolorze co z pewnością uczyni naszą stylizację bardziej interesującą. Warto pamiętać iż w przypadku niebieskiej marynarki powinniśmy wybrać pasek raczej brązowy chociaż kolor czarny będzie z pewnością bardzo uniwersalny.

Kiedy poszukujemy inspiracji w jaki sposób nosić marynarkę, jak dobrać ją do naszego stroju powinniśmy wejść na stronę https://faktyoswiecim.pl/dzieje-sie/styl-zycia/marynarki-meskie-bez-tajemnic-trendy-2021/, zejdziemy tam ciekawy artykuł na temat trendów w modzie męskiej, będziemy mogli zobaczyć jak wyglądają poszczególne stylizacje, w jaki sposób będziemy mogli dobierać marynarkę tak aby wyglądała stylowo.